Українське підприємство постачатиме ракети для польських МіГ-29

29 Червня 2016, 22:12

Український «СпецТехноЕкспорт», що входить до консорціуму з польською «WB Electronics», поставить польським повітряним силам ракети «повітря-повітря» середньої дальності Р-27Р1 для винищувачів МіГ-29. Про це повідомляється на сторінці Повітряних Сил ЗСУ в Facebook.

Інспекція з озброєння оголосила тендер на закупівлю 40 ракет «повітря-повітря» дальністю 50-80 км для винищувачів МіГ-29 в жовтні минулого року. Ідеться про першу закупівлю керованих ракет «повітря-повітря» для цих машин, не рахуючи закупівель паралельно з їх впровадженням більш ніж 20 років тому і придбанням старих запасів ракет від німецьких винищувачів. Замовлені ракети повинні бути новими, зробленими щонайпізніше роком раніше перед запланованим постачанням.

Інспекція з озброєння Міноборони оголосила переможцем торгів польсько-український консорціум. Він виконав умови Специфікації істотних умов замовлення з результатом 80 балів. Поставки зазначених в тендері 40 ракет повинні бути реалізовані до кінця листопада. Озброєння надійде в 23-у базу тактичної авіації в Мінську-Мазовецькому.

Повідомляється, що «СпецТехноЕкспорт» – єдиний за межами Росії постачальник ракет Р-27Р1, вироблених державним холдингом «Артем», що мало істотний вплив на результати торгів.

Як відомо, «СпецТехноЕкспорт» – торговельний агент у структурі ДК "Укроборонпром", який продає українську техніку на експорт і закуповує за кордоном відсутні в Україні зразки. Обсяг його контрактів виріс у зв'язку з війною на Донбасі.