Українське бюро Інтерполу розшукує понад тисячу людей

20 Квітня 2012, 11:58

Окрім цього, встановлюється місцезнаходження 114 правопорушників, а також 58 осіб, які вважаються зниклими безвісти, ідеться в повідомленні.

У оперативно-розшукових обліках Генерального секретаріату Інтерполу  наразі опубліковано 307 та 51 повідомлення категорії «червона» (відповідно до якої особа має бути затримана – ред) та «жовта картка» (вимогою якої є встановлення місцезнаходження особи – ред.) відповідно, заявили в українському бюро Інтерполу.

За даними відомства, протягом 2002-2011 років Укрбюро Інтерполу встановлено місцезнаходження 1913 розшукуваних за вчинення злочинів осіб.

За безпосередньої участі Укрбюро Інтерполу здійснено 405 екстрадицій розшукуваних осіб. Також у зазначений період часу розшукувані особи затримувались у 35 країнах-членах Інтерполу.

Як повідомлялося раніше, Інтерпол вже більше року розшукує В'ячеслава Супруненка, зятя колишнього мера Києва Леоніда Черновецького.

До останнього часу у міжнародній базі даних Інтерполу, яка доступна на їхньому веб-сайті, можна було знайти колишнього главу Харківської облдержадміністрації Арсена Авакова. Про його екстрадиційний арешт згодом повідомило італійське бюро Інтерполу.