Українська Вікіпедія перегнала фінську і вийшла за кількістю статей на 15-е місце у світі

14 Лютого 2011, 14:09

Цьому успіху слід завдячувати передусім так званим “дуже активним користувачам” – тим, що протягом останнього місяця зробили більше 100 редагувань. В українській Вікіпедії таких 116, тоді як у фінській – 106.

Українська Вікіпедія існує 2 571 днів, а фінська вже 3 185. Число всіх користувачів які за цей час зробили мінімум 10 редагувань в українців 4 304, а у фінів 10 423.

Українська Вікіпедія переважає фінську за числом статей у галузях астрономії, гірництва і хімії, але поки відстає у сферах біології, культури і спорту. Українська Вікіпедія має 444 статті фінської тематики, натомість фінська має з української тематики 653 статті.

Як зауважив директор «Вікімедіа Україна» Юрій Пероганич: “Українська Вікіпедія стрімко розвивається і прогалини в ній невпинно заповнюються. Наступна мета – наздогнати норвезьку Вікіпедію, від якої нас поки відділяють 28 тисяч статей”.

Допомогти Вікіпедії можна жертвуючи свій час і знання та створюючи нові, чи редагуючи існуючі статті. Для свого розвитку Вікіпедія також потребує коштів, котрі можна внести на рахунок організації «Вікімедіа Україна».

Вікіпедія, http://wikipedia.org – інтернет-енциклопедія, флагманський проект «Фонду Вікімедіа». Вікіпедія не містить реклами і підтримується за рахунок добровільних пожертв. 270 мовних розділів Вікіпедії разом містять понад 17 млн. статей, написаних добровольцями з усього світу.

«Вікімедіа Україна», http://ua.wikimedia.orghttp://wikimediaukraine.wordpress.com – українське відділення «Фонду Вікімедіа», неприбуткова громадська організація.