Українська стрічка стала найкращим іноземним фільмом на фестивалі в Лондоні

21 Листопада 2016, 08:56

Український фільм "Моя бабуся Фанні Каплан" нагороджений призом за "Найращий іноземний фільм" на фестивалі Crystal Palace International Film в Лондоні. Про це повідомляється на сторінці стрічки у Facebook.

Фільм знімали в Україні та Франції. В основі сюжету – журналістське розслідування, яке відбувається в наші дні. У паризькому передмісті Сент-Женев'єв де Буа, в Російському домі доживає останні дні старий, головна цінність якого – щоденник його бабусі Фанні Каплан. З цього щоденника київська журналістка Марина дізнається історію "сліпої" любові Фанні Каплан до людини на ім'я Віктор Гарскій.

Кінопроект "Моя бабуся Фанні Каплан" (ТОВ "Гагарін Медіа", режисер – Олена Дем'яненко, автор сценарію – Дмитро Томашпольський) – переможець відкритих презентацій четвертого конкурсного відбору для Програми виробництва та розповсюдження національних фільмів на 2013-2014 роки.

Цей фільм був визнаний найкращою повнометражною стрічкою на Одеському міжнародному кінофестивалі в цьому році. Він також отримав нагороду в номінації Найкращий актор національного конкурсу.

Нагадаємо, у вересні 2013 року фільм "Моя бабуся Фанні Каплан" отримав третю премію фестивалю "Кіношок".