Українська прокуратура відкрила провадження через обшук у журналістки в Сімферополі

2 Вересня 2016, 23:25

Прокуратура Автономної Республіки Крим розпочала кримінальне провадження за фактом обшуку в будинку журналістки проекту Crimean Tatars Ельмаз Абдувелієвої в Сімферополі. Про це йдеться на сайті відомства.

«Представники незаконно створених на території півострова Криму так званих правоохоронних органів вибили двері, без надання будь-яких документів чи пояснень почали проводити обшук у будинку журналістки інтернет-порталу «Crimean Tatars» Ельмаз Абдувелієвої», – йдеться у повідомленні.

Ці дії російських силовиків у відомстві розцінили як свідчення «широкомасштабної акції по боротьбі з тими, хто своїми діями сприяє деокупації півострова Крим».

Кримінальне провадження розпочато за ознаками злочинів, передбачених ч.2 ст.162 Кримінального кодексу України (порушення недоторканності житла).

Нагадаємо, вранці 2 вересня журналістка Ліля Буджурова повідомила про обшук у будинку журналістки інтернет-порталу «Crimean Tatars» Ельмаз Абдувелієвої.

Сайт про кримських татар «Crimean Tatars» розпочав роботу на початку серпня. Це портал про культуру, традиції, мову, історію кримських татар.