Українська мова стала обов’язковою для готелів у Єгипті

Світ
30 Червня 2021, 15:21

"Також зараз Єгипетська асоціація з промоції туризму (ETPB) працює над запуском гарячої лінії для туристів з українською мовою спілкування. Вона скоро запрацює", – додав з цього питання Аль-Анані. Тиждень також побував на заході і розповідає, яку ще корисну для українців інформацію повідомили відповідальні за туризм у африканській країні.

 

Причина особливої уваги єгиптян до українців достатньо проста. Починаючи з липня 2020-го, Україна вийшла на перше місце по кількості іноземних туристів у Єгипті. Нині показник становить близько 200 тисяч із загалом півмільйона відвідувачів з-за кордону щомісяця. Частка українців збільшилася внаслідок пандемії, оскільки загальна кількість іноземних туристів скоротилась.

 

Читайте також: Не все так гладко

 

Аль-Анані заявив, що ще торік звернувся до асоціації готелів з проханням додати інформацію українською у закладах, куди їдуть українці. Однак Тиждень рекомендує туристам уточнювати інформацію про українську в конкретному місці у туроператорів. Це точно сприятиме швидшій реалізації ідеї.

 

Інформація про перебування

 

Ще одне питання, інформацію про яке можна отримати у туроператорів, стосується можливості відпочинку в готелях, які не відвідують громадяни РФ. Про це Тижню розповів керівник ETPB Ахмед Юссеф.

 

"Зазвичай туристи погоджуються на певну програму перебування, яку пропонують туроператори, авіакомпанії і готелі. Як представники уряду, ми хотіли б і надалі залишити це за приватним сектором", – зазначив Юссеф.

 

Читайте також: Західна ілюзія кінця історії

 

На уточнююче запитання, він зазначив, що туроператори повинні знати інформацію про те, з якими ще компаніями має угоди конкретний готель: "Питайте туроператора. Ми домовилися, що туроператори матимуть подібну інформацію від готелів. Тому за нормальних умов вони мають її надавати". 

 

Водночас він додав, що досі не отримував жодної інформації стосовно проблем внаслідок перебування українців і росіян в одному місці відпочинку.

 

Серед іншої корисної для туристів інформації стало відомо, що Міністерство туризму і старожитностей планує "максимум через три місяці" розпочати роботу мобільного застосунка для полегшення життя туристам, які організовують відпочинок самі. Через застосунок можна буде бронювати готелі, купувати квитки на транспорт і в музеї.

 

В'їзд до Єгипту

 

Туристи  повинні бути вакциновані або мати при собі оригінал негативного ПЛР-тесту, зробленого не раніше, ніж за 72 години до прибуття в Єгипет. При цьому варто зауважитити, що станом на цей момент Єгипет визнає тільки сертифікати вакцинації з QR-кодом (слід відрізняти від Міжнародного свідоцтва про вакцинацію, яке нині видають в Україні. Детальніше про це тут). Такі вимоги, оскільки за словами аль Анані, "протягом останніх тижнів ми виявили, що значна кількість сертифікатів чи тестів бала підроблена. Це небезпечно як для самих туристів, так і для працівників галузі". Він же додав, що наразі МЗС Єгипту контактує з МЗС інших країн для створення переліку визнаних сертифікатів.