Українська легкоатлетка здобула медаль на міжнародному півмарафоні в Душанбе

18 Квітня 2017, 15:45

Українська спортсменка Юлія Шматенко здобула срібну медаль на VIII Міжнародному півмарафоні, який відбувся у суботу, 15 квітня, у столиці Таджикистану – Душанбе. Про це повідомили у прес-службі Федерації легкої атлетики України.

"Шматенко подолала дистанцію за 1:13.50 год. Переможницею змагань у Таджикистані стала Вікторія Полюдіна з Киргизької Республіки (1:13.19 год). Трійку призерів з національним рекордом Узбекистану замкнула Сітора Хамідова – 1:14.19 год." – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що змагатися атлетам довелося за спеки, при температурі 30 градусів. Спортсмени пробігли понад 21 км.

Нагадаємо, 16 квітня стало відомо, що українка Марина Іллінська стала срібною призеркою на Чемпіонаті Європи з бадмінтону.