Українська фехтувальниця Харлан виграла перший Гран-Прі сезону

18 Грудня 2017, 12:24

У мексиканському Канкуні лідер збірної України з фехтування на шаблях Ольга Харлан стала переможницею першого Гран-Прі сезону. Про це повідомили у прес-службі Національного олімпійського комітету України у понеділок, 18 грудня.

"На шляху до фіналу наша досвідчена Олімпійська чемпіонка подолала сильних суперниць, серед яких й чемпіонка Олімпійських ігор Лондона-2012 Кім Чжи Ен з Південної Кореї, Олімпійська чемпіонка Ріо-2016 Яна Єгорян з Росії", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що у фіналі турніру українка зустрілася з італійською спортсменкою Аріанною Ерріго.

"Якщо вихід Харлан в фінал ще можна було спрогнозувати, то потрапляння туди Ерріго стало справжньою сенсацією, адже італійка більшу частину своєї спортивної кар'єри виступала виключно у фехтуванні на рапірах. Зараз італійська рапіристка має в своєму активі «срібло» Олімпійських ігор-2012, два «золота», «срібло» та три «бронзи» чемпіонатів світу, а п'єдестал в Канкуні став для неї першим на змаганнях з фехтування на шаблях", – додали у НОКУ.

Все ж таки подолати Ольгу Харлан Ерріго було не під силу. Останній поєдинок змагального дня залишився за українкою, яка виграла у своєї суперниці з рахунком 15:6.

Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка привітав Харлан, тренерський склад збірної та Національну федерацію фехтування України з блискучим виступом, побажавши подальших успіхів, сил та натхнення для нових звершень.

Нагадаємо, у листопаді Харлан стала переможницею Кубку світу з фехтування на шаблях у бельгійському Сант-Нікласі.