Українська біатлоністка виборола бронзу на етапі Кубка світу у Німеччині

6 Січня 2018, 14:15

На етапі Кубка світу з біатлону серед жінок, у німецькому Оберхофі, українка Віта Семеренко виборола бронзову медаль. Про це повідомляє повідомляє офіційний сайт змагань.

Зазначається, що перемогу здобула Анастасія Кузьміна зі Словаччини, яка напередодні завоювала золото також і в спринтерській гонці.

Українка Віта Семеренко, яка стартувала 22-ю за рахунком, на "нуль" відстріляла всі мішені і прийшла до фінішу третьою, завоювавши сенсаційну бронзу. Всього 6 секундами наша спортсменка поступилася італійці Доротеї Вірер, у якої "срібло". Відставання від лідера – Кузьміної – склало 1 хвилину і 10 секунд.

Нагадаємо, Семеренко прийшла третьою у спринтерській гонці ІІІ етапу Кубка світу з біатлону у Франції.