Українська армія взяла на озброєння п’ять безпілотників “Фурія”

9 Лютого 2016, 09:36

За минулий тиждень в Збройні сили України надійшло п'ять безпілотних авіаційних літальних апаратів "Фурія". Про це повідомила речник Міністерства оборони Вікторія Кушнір на брифінгу у вівторок в Києві.

"Комплекс дозволяє ефективно вести повітряну розвідку на відстані до 30 км. На безпілотник встановлений електричний силовий агрегат, що забезпечує високу надійність в польоті. Енергоживлення апарату здійснюється за допомогою двох батарей, які в залежності від погодних умов дозволяють йому перебувати в повітрі до двох годин", – розповіла речниця.

Крейсерська швидкість "Фурії" становить 65 км/год, максимальна – до 130 км / год. Дальність польоту – близько 50 км від моменту вильоту до повернення. БПЛА оснащений денною і нічною оптичною системою спостережень.

"Під час випробувань безпілотник виконав завдання з виявлення об'єкта на максимальній дальності від пункту управління, маючи стійке управління і передаючи якісне зображення на станцію прийому", – розповіла Кушнір.

Вона повідомила, що відповідно до витрат оборонного бюджету, в 2016 році на заходи з розвитку озброєння і військової техніки передбачено 7 млрд 105 млн грн, що в 4 рази перевищує обсяг фінансування в 2014 році і в 8 разів – обсяг фінансування в 2013 році.

Як повідомлялося, українська армія прийняла на озброєння БТР-4, модернізовані за стандартами НАТО.

Нагадаємо, Укроборонпром оприлюднив інформацію про розробку нового безпілотника, який зможе знищити танк.