Українки вибороли срібло на чемпіонаті світу з біатлону

15 Лютого 2013, 19:59

Юлія Джима припустилася одного промах під час стрільби стоячи, що разом з не дуже швидким ходом по дистанції призвело до відставання в 28,7 сек. від лідера. Віта Семеренко, яка бігла слідом за нею, зробила два промахи з положення лежачи, і ситуація стала критичною – 11-е місце і 40 сек. відставання. Але потім вона не допустила жодного промаху на "стійці" і передала естафету шостою, з відставанням у 28,9 сек.

Все змінилося на третьому етапі, коли Валентина Семеренко відстріляла з одним промахом, але відмінно проїхала дистанцію, поступившись молодій німецькій біатлоністці Лаурі Дельмайєр лише 3,3 сек.

На вирішальному четвертому етапі зійшлися чемпіонка світу в спринті Олена Підгрушна і найдосвідченіша німкеня Андреа Хенкель. До другої стрільби вони йшли синхронно, а на останньому в цій естафеті вогняному рубежі Підгрушна припустилася одного промаху, тоді як німеня двох. Подальша боротьба на дистанції відбувалася вже між Підгрушною і норвежкою Торою Бергер, яка зуміла не лише скоротити велике відставання, а й добре відстрілятися.

За швидкістю норвежка обійшла українку, здобувши золоту медаль. «Бронза» – у збірної Італії.

Нагадаємо, 14 лютого українська біатлоністка Валенина Семеренко виграла бронзову медаль в індивідуальній гонці на 15 км з чотирма вогневими рубежами на чемпіонаті світу з біатлону.

Раніше українка Олена Підгрушна вже завоювала "золото" світової першості у спринтерській гонці і "бронзу" у гонці переслідування, а Віта Семеренко стала бронзовим призером у спринті.