Українка виграла чемпіонат Європи зі змішаних єдиноборств у Німеччині

11 Грудня 2017, 16:43

Житомирянка Дарина Самчик здобула перемогу на чемпіонаті Європи зі змішаних єдиноборств, який проходив у Німеччині. Про це повідомили у прес-службі Житомирської міської ради.

"Самчик виграла чемпіонат Європи зі змішаних єдиноборств ММА, який 10 грудня завершився в Німеччині. Наша спортсменка у фіналі вагової категорії 52 кг перемогла Антоніну Kулешову, володарку кубку республіки Білорусь по ушу-саньда", – йдеться у повідомленні.

Тренером 27-річної житомирської спортсменки  є  Руслан Домарецький.  Загалом же, українська збірна здобула 8 медалей чемпіонату Європи та посіла друге загальнокомандне місце.

Нагадаємо, на Чемпіонаті Європи з дзюдо, який проходив у  Чорногорії, львів’янка Василина Кириченко стала переможницею серед молоді до 23 років.