Українка стала чемпіонкою Європи з карате

7 Травня 2017, 12:20

Українська спортсменка Катерина Крива здобула золото у ваговій категорії до 50 кг на чемпіонаті Європи з карате, що відбувається в турецькому місті Ізмір, повідомляє прес-служба Міністерства молоді та спорту у суботу, 6 травня.

"Українка Катерина Крива (в.к. до 50 кг) виборола "золото" європейської першості у куміте", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що золота нагорода Катерини Кривої – це четверта медаль української збірної.

За інформацією, у командному куміте серед жінок українська збірна також здобула перемогу, а саме нагороду вибороли Аніта Серьогіна, Анастасія Мястковська, Анжеліка Терлюга та Катерина Крива.

Повідомляється, що раніше Станіслав Горуна став віце-чемпіоном у куміте, Аніта Серьогіна та Анжеліка Терлюга – бронзовими призерками.

Нагадаємо, 10 квітня українці здобули дві медалі на Чемпіонаті Європи з карате. Призерами стали Наталія Кочеткова та Олег Король.