Українка додала “бронзу” до “золота” чемпіонату світу з біатлону

10 Лютого 2013, 21:30

У  боротьбі за третє місце на п'єдесталі Підгрушна на 1,5 секунди випередила росіянку Ольгу Зайцеву.

"Друга поспіль призова позиція Олени Підгрушної дозволила їй піднятися на третє місце в загальному заліку Кубку світу, обійшовши німкеню Міріам Гесснер і Кайсу Макаряйнен з Фінляндії. Та й до другого рядка білоруски Дар'ї Домрачової – всього якихось 6 балів. Так високо в загальному заліку Кубку світу українські спортсменки не були вже більше десяти років", – повідомили у Федерації.

Перемогу відсвяткувала норвежка Тура Бергер, яка здолала дистанцію з трьома промахами за  28 хвилин 48,4 секунди . "Срібло" завоювала Крістіна Палка з Польщі, що відстала від норвежки на 18,5 секунди та мала 2 промахи.

13 лютого на чемпіонаті світу відбудеться жіноча індивідуальна гонка на 10 км.

Нагадаємо, 9 лютого капітан збірної України з біатлону Олена Підгрушна перемогла в спринтерській гонці на чемпіонаті світу. Також за підсумками спринтерської українка Віта Семеренко стала бронзовим призером світової першості.

У  січні  на етапі Кубка світу з біатлону у німецькому Оберхофі жіноча збірна України завоювала золоту медаль в естафеті 4×6 км.

У 2011 році в естафеті на Чемпіонаті світу з біатлону, що проходив у російському Ханти-Мансійську, українки вибороли срібні медалі.