Українець здобув «срібло» на відкритому Кубку Америки зі спортивної гімнастики

5 Березня 2017, 12:28

Олімпійський чемпіон зі спортивної гімнастики Олег Верняєв здобув срібну медаль у багатоборстві на змаганнях відкритого Кубку Америки зі спортивної гімнастики у Ньюарку штату Нью-Джерсі в США. Про це повідомили в прес-службі Національного олімпійського комітету України в неділю, 5 березня.

Зазначається, що українець на змаганнях AT&T American Cup 2017 здобув другу сходинку із загальною сумою балів 85.699.

Відомо, що разом з українцем на п'єдестал пошани піднялись два американські гімнасти. Переможцем змагань став Юл Молдауер (85.931), а трійку призерів замкнув Акаш Моді (84.398).

«Вітаємо Олега з чудовим виступом! Подальших успіхів!», – привітали Верняєва у НОК України.

Нагадаємо, на Олімпіаді в Ріо український гімнаст Верняєв виборов для України першу золоту медаль. Він показав результат 16,041 (7,100 за складність і 8,941 за виконання).

На цих змаганнях український гімнаст Верняєв проігнорував російські ЗМІ після фіналу Олімпіади. Побачивши мікрофон з написом "Россия", українець розвернувся і пішов у роздягальню.