Українець отримав “срібло” на етапі Кубка світу в США

20 Січня 2018, 13:54

Український спортсмен Олександр Абраменко отримав срібну медаль на етапі Кубка світу в США, у Лейк-Плесіді. Про це в суботу, 20 січня, повідомляє Xsport.

Зазначається, що українець став переможцем кваліфікації, виконавши стрибок "фул – дабл фул – фул", який отримав оцінку 123,45.

У першому фінальному раунді з результатом 119,46 він став третім і пробився до Суперфіналу. Крім того, у вирішальному раунді Абраменко виконав той же стрибок, що і в кваліфікації, отримав оцінку 123,45 і показав другий результат, програвши тільки спортсмену з Китая Цзя Цзуньяну.

Повідомляється, що друге місце принесло українцеві 80 рейтингових очок, що практично гарантує йому завоювання олімпійської ліцензії.

Як повідомлялося 1 грудня, український спортсмен Олександр Абраменко отримав золоту медаль на першому етапі Кубка Європи з фрістайлу в Фінляндії.