Ukraїner покаже життя українців у Німеччині

28 Вересня 2020, 17:46

Команда Ukraїner вперше провела експедицію за кордоном, досліджуючи українську спільноту у Німеччині. Її результатом стала серія історій під назвою «Країна ззовні» — про людей, які виїхали за кордон з різних причин, але почали усіляко допомагати Україні.

 

Герої "Країни ззовні" створюють міждержавні проєкти, ділячись досвідом здобутим за кордоном, об’єднуючись в українські товариства та поширюючи українську культуру по всьому світу.

 

Героями першої історії стали німецький програміст та засновник українського церковного хору Мартін Дітце і українська філологиня Наталія Костяк, які вже майже 10 років живуть у Гамбурзі. Подружжя заснувало німецько-українське культурне товариство, в рамках якого влаштовує літературні зустрічі з українськими письменниками, виставки, майстер-класи з народних ремесел, сприяючи у такий спосіб культурному обміну між країнами.

 

Нагадаємо, раніше Ukraїner показав історію Ярослави Зелінської-Джонсон — фахівчині з корпоративного права, яка з часів незалежності України допомогла багатьом міжнародним корпораціям розпочати бізнес в Україні та інвестувати в місцеві підприємства.