Україна змінює режим пропуску жителів прикордонних регіонів РФ

14 Березня 2015, 15:35

З 16 березня на кордоні України з Росією припиняється пропуск жителів прикордонних регіонів РФ у місцевих пунктах пропуску. Про це повідомили у Державній прикордонній службі України.

"Згідно з постановою КМУ від 4 березня 2015 року №86, запроваджуються тимчасові обмеження на перетин державного кордону жителями прикордонних регіонів Російської Федерації. Зокрема, з 16 березня припиняється пропуск через російсько-український державний кордон жителів прикордонних регіонів РФ у місцевих пунктах пропуску", – йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що прикордонний контроль і пропуск через кордон цієї категорії осіб здійснюватиметься у міжнародних та міждержавних пунктах пропуску за паспортними документами для зарубіжних поїздок.

Внутрішні паспорти громадян РФ та свідоцтва про народження (для дітей до 14 років) для в'їзду в Україну будуть недійсними.

"Перебувати на території України жителі прикордонних регіонів РФ зможуть 90 днів протягом 180 днів із дати першого в'їзду", – нагадали у Держприкордонслужбі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Держприкордонслужба витратила 163 млн грн на облаштування кордону з РФ.