Україна завершила контракт на постачання Таїланду танків “Оплот-Т”

26 Березня 2018, 14:49

Контракт на постачання основних бойових танків "Оплот-Т" до Королівства Таїланд успішно завершено. Про це у понеділок, 26 березня, повідомила прес-служба ДК "Укроборонпром".

 

Генеральний директор Укроборонпрому Павло Букін заявив, що крайня партія бойових машин успішно витримала випробування у присутності замовників і ближчим часом буде направлена до країни дислокації.

 

Гендиректор також наголосив, що "контракт виконувався попри нечесну конкуренцію та військову агресію Росії".

 

Повідомляється, що із завершенням експортного контракту з Таїландом концерн налаштовується на виробництво танків для ЗСУ.

 

 

"БМ "Оплот", прийнятий на озброєння ще 2009 року, вимагає оновлення деяких комплектуючих. Адже за цей час з’явилися важливі технологічні інновації. Водночас Збройні Сили та підприємства "Укроборонпрому" отримали досвід застосування військової техніки у зоні АТО. Ми готові інтегрувати в "Оплоти" для української армії технології, опрацьовані з урахуванням бойового досвіду. Ідеться про передове цифрове оснащення, зокрема, прицільний комплекс та систему управління вогнем", – повідомив Павло Букін.

 

Також він заявив, що роботи зі створення нових "Оплотів" відбуваються у відповідності до дослідно-конструкторських робіт, які наразі узгоджуються із Міноборони України. Ці роботи передбачають і значну модернізацію Т-64, які експлуатуються в український армії, для уніфікації із "Оплотами".  

 

Зазначається, що роботи з виготовлення танків були виконанні ДП "Завод ім. Малишева", що входить до складу ДК "Укроборонпром". Завдяки виконанню цього контракту Україна отримала валютні надходження до бюджету, а виробничі потужності підприємства отримали повне завантаження.

 

Нагадаємо, що 14 березня Укроборонпром показав відео успішних випробувань українського великокаліберного боєприпасу.