Україна зацікавлена у розвитку навчальних закладів для вивчення української мови в Білорусі

Акценти
26 Серпня 2016, 18:55

Україна виступає за розвиток у Білорусі мережі навчальних закладів з можливістю вивчення української мови. Про це сказано в повідомленні прес-служби президента України Петра Порошенка за підсумками зустрічі з міністром закордонних справ Білорусі Володимиром Макеєм.

«Президент висловив зацікавленість України в розвитку мережі навчальних закладів з метою створення сприятливих можливостей для вивчення української мови в районах компактного проживання етнічних українців у Білорусі», – сказано в повідомленні.

Оркім того, Україна та Білорусь наголосили на важливості завершення облаштування державного кордону між країнами відповідно до кращих світових стандартів.

На зустрічі Порошенка з міністром закордонних справ Білорусі сторони також обговорили питання організації спільних культурних заходів щодо випадку 345-летия автора першої Конституції України – гетьмана Пилипа Орлика, що народився на території сучасної Мінської області.

Окрему увагу було приділено економічній співпраці між двома країнами за рахунок розширення співпраці в машинобудуванні, енергетиці, агропромисловому комплексі та транспортній сфері

«Було наголошено на важливості проведення чергового засідання Міжурядової українсько-білоруської змішаної комісії у вересні цього року у Мінську», – зазначено у повідомленні.

90