Україна закликала Британію розслідувати терористичну діяльність пропагандиста Філліпса на сході України

8 Серпня 2018, 13:19

Посольство України у Великій Британії закликало поліцію Великої Британії провести розслідування щодо терористичної діяльності пропутінського пропагандиста Грема Філліпса на Донбасі. Про це йдеться у повідомленні у Twitter.

 

Зокрема, українське дипвідомство засудило напад провокатора на посольство Грузії.

 

"Ми засуджуємо жорстокий, аморальний напад російського пропагандиста Грема Філліпса на посольство Грузії. Ми сподіваємося, що поліція Великої Британії проведе розслідування цього нападу, а також його терористичну діяльність на сході України на основі матеріалів, які ми надіслали британському МЗС", – йдеться у повідомленні.

 

 

Нагадаємо, 8 серпня у посольство Грузії в Лондоні під час виставки про російсько-грузинську війну 2008 року увірвався проросійський пропагандист Грем Філліпс, який працює для телеканалів "Russia Today" і "Звезда". Так, у МЗС Грузії заявили,що провокатор викрикував антигрузинські гасла. Зазначається, що Філліпса затримала дипломатична поліція.

 

4 січня 2017 року з будівлі парламенту Великої Британії вигнали Грема Філліпса, який працює для російських пропагандистських телеканалів "Russia Today" і "Звезда".

 

Раніше посол Британії заявив, що Україна має сама покарати пропагандиста Філліпса через його провокації.

 

Як повідомлялося, 18 вересня 2016 року під час обміну полоненими Філліпс прорвався в карету швидкої допомоги, де знаходився Володимир Жемчугов, і почав ставити чоловікові провокаційні запитання.

 

Відео з поведінкою Філліпса показали у Комітеті з питань свободи слова ПАРЄ. Посол України у Великій Британії Наталія Галібаренко закликала владу Великої Британії вжити всіх можливих заходів, щоб зупинити пропагандистську діяльність журналіста Грема Філліпса в Україні.