Україна захищає південно-східний фланг НАТО та західного світу — міністр оборони Литви

13 Квітня 2018, 14:41

Відбиваючи російську агресію, Україна захищає південно-східний фланг НАТО та західного світу. Про це 13 квітня заявив міністр національної оборони Литовської Республіки Раймондас Каробліс під час 11-го Київського Безпекового Форуму у Києві.

 

“Україна зараз захищає південно-східний фланг НАТО та західного світу”, – сказав він.

 

Каробліс наголосив на важливості надання практичної підтримки Україні, яка потрапила під удар ревізіоністської політики Росії. “Росія хоче тримати Україну у своєї сфері впливу та відмежувати її від євроатлантичного курсу”, – заявив очільник оборонного відомства Литви.

 

Міністр наголосив, що Україна перебуває високо у списку пріоритетів Литви і Вільнюс також поділяє ту оцінку режиму в Москві, яку робить Україна.

 

Водночас, додав Каробліс, останнім часом Європа та США “починають прокидатися, усвідомлюючи реальну загрозу, яку надходить з Росії”: “Доброю новиною є те, що нарешті Захід сформував певну солідарність і єдність по відношення до РФ”.

 

Він підкреслив, що в НАТО все більше розуміють, що “Росія складає величезну загрозу для європейської і світової безпеки та становить серйозну загрозу західним країнам”.

 

Як повідомлялося, у НАТО відзначили успіхи України у протидії гібридній війні РФ.

 

12 квітня постійний представник США при НАТО Кей Бейлі Хатчісон заявила, що Україна веде боротьбу на двох фронтах, а саме зі зовнішньою агресією на Донбасі та з корупцією.