Дослідників цікавили як позитивні емоції (задоволення, посмішки, сміх, радість від навчання чи пізнання, повноцінного відпочинку), так і негативні (гнів, стрес, сум, фізичний біль, неспокій).
Відтак, за результатами дослідження, найемоційнішої країною виявилися досить бідні Філіппіни. Про багате емоційне життя повідомили 60% опитаних філіппінців.
Найменш емоційними виявилися сінгапурці. Незважаючи на високі економічні показники і ВВП у розмірі $33,5 тис. на душу населення, мешканці Сінгапуру не насолоджуються процвітанням країни, а досить скупо виражають свої емоції. Про те, що вони відчувають щодня не менше десяти позитивних і негативних емоцій, заявили лише 36% сінгапурців. Цей показник виявився найнижчим у світі.
Друге місце серед найбільш неемоційних країн було віддано Грузії і Литві. Там про почуття, які цікавили соціологів, повідомили 37% респондентів.
На третьому місці, з результатом 38%, опинилися Росія, Білорусь, Україна, Казахстан, Киргизія, Мадагаскар і одна з найбідніших і нерозвинених країн світу Непал.
У числі найбільш емоційних країн, крім Філіппін, фігурують Сальвадор (57% опитаних щодня відчувають різні почуття), Бахрейн (56%), Оман і Колумбія (по 55%). На п'ятому місці, з результатом 54% – Чилі, Коста-Ріка, Канада, Гватемала, Болівія, Еквадор, Домініканська Республіка, Перу, Нікарагуа і США.
Про найбільшу кількість негативних емоцій через нестійке становище і внутрішні конфлікти заявили мешканці країн Близького Сходу, Північної Африки, Іраку, Бахрейну та палестинських територій.
Що стосується позитивних емоцій, то тут світовим лідером є Латинська Америка – радість і задоволення регулярно переживають громадяни Панами, Парагваю і Венесуели.
Найбільш задоволеними життям вважають себе данці.