Україна забезпечила доставку 20 т гуманітарної допомоги у Краматорськ

25 Грудня 2014, 08:30

Збройні сили забезпечили доставку 20 т гуманітарного вантажу для медичних закладів Краматорська та осіб, які постраждали від бойових дій на Донбасі. Про це повідомили на сторінці прес-центру АТО у мережі Facebook.

«На Донеччину, при всебічній підтримці групи координації цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України, доставлено 20 т гуманітарного вантажу для лікувальних закладів міста Краматорська, а також для потреб людей, які внаслідок злочинних дій незаконних збройних формувань були змушені залишити власні оселі», – йдеться у повідомленні. 

Згідно з текстом, у складі вантажу переважно медичне обладнання.

«Чергову гуманітарну допомогу від Благодійного Фонду «Міжнародна асоціація підтримки України» передано представникам громадської організації «SOS-Краматорськ» для подальшого розповсюдження серед переселенців та адресної передачі лікарням. Цього разу для хворих людей та знедолених в зону проведення АТО передали багатофункціональні медичні ліжка, ортопедичні кушетки, електроенцілограф, сушильний апарат, системи, матеріали для перев’язок тощо. Крім того, усі хто потребують будуть забезпечені взуттям, теплим одягом, білизною та меблями», – зазначили у прес-центрі АТО.

Також повідомили, що розподіл вказаного вантажу проведуть спільно з громадськими організаціями та органами місцевої влади.

Раніше повідомлялося, що Україна отримала медичну допомогу на 3 млн грн від ООН та ВООЗ.

Також очікується 90 акушерських наборів в якості гуманітарної допомоги від ЮНІСЕФ