Україна взяла участь у підготовці тексту майбутньої угоди СОТ

27 Вересня 2019, 14:04

Делегація Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства на чолі із заступником міністра, Торговим представником України Тарасом Качкою взяла участь у черговому засіданні співавторів Спільної заяви членів Світової організації торгівлі (СОТ) з питань електронної комерції, що проходило 24 – 27 вересня  у місті Женева. Про це повідомила прес-служба Мінекономіки.

 

Також під час робочого візиту Тарас Качка провів зустрічі з торговельними партнерами України, зокрема, з представниками країн США, ЄС, Китаю, Великої Британії.

 

“Під час робочих зустрічей з нашими партнерами ми обговорили важливі питання двостороннього торговельно-економічного співробітництва та реформування СОТ. Зокрема, у фокусі уваги: забезпечення функціонування системи вирішення спорів, активізації функції СОТ як платформи для багатосторонніх торговельних переговорів, забезпечення прозорості та ефективного моніторингу діяльності СОТ, підвищення ефективності роботи регулярних органів СОТ та інші важливі питання”, – зазначив Качка.

 

Також у рамках засідання члени СОТ обговорили текстові пропозиції до майбутньої домовленості з питань електронної комерції з таких питань як, сприяння електронним транзакціям, недискримінація та відповідальність, захист споживачів при здійсненні покупок в режимі он-лайн та від спаму, прозорість та співробітництво.

 

Як повідомлялося, 13 вересня Апеляційний орган Світової організації торгівлі відхилив апеляцію України щодо програного Москві позову.