Україна виплатила паралімпійцям призові гроші за медалі

22 Вересня 2016, 09:22

Усім паралімпійцям, які завоювали нагороди на Паралімпіаді в Ріо-де-Жанейро перераховані призові гроші. Про це міністр спорту Ігор Жданов написав на сторінці у Facebook.

"Хочу повідомити приємну новину. Усім спортсменам паралімпійцям, які завоювали нагороди на Паралімпіаді в Ріо виплачені заслужені державні призові. Міністерство молоді та спорту спрацювало оперативно, кошти надійшли на картки спортсменів", – написав Жданов.

Нагадаємо, Збірна України завершила Паралімпіаду-2016 на третьому місці в медальному заліку, завоювавши 117 медалей: 41 золоту, 37 срібних і 39 бронзових, що на 33 медалі більше, ніж на попередніх іграх у Лондоні. Окрім того, наші паралімпійці встановили 109 рекордів у плаванні, легкій атлетиці і пауерліфтингу, з яких 22 рекорди світу, 54 рекорди Європи і 32 паралімпійські рекорди.

Міністр спорту України Ігор Жданов під час зустрічі спортсменів запевнив, що у 2018 році премії для паралімпійців будуть на такому ж рівні, як і для спортсменів олімпійської збірної.

Міністерство молоді та спорту України виплатило державні премії усім спортсменам збірної України, які стали переможцями та призерами Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро: $125 тис. – за "золото" Олімпіади, $80 тис. – за "срібло", $55 тис. – за "бронзу". Національний олімпійський комітет України виплатив власні грошові винагороди усім медалістам: 300, 200 та 120 тисяч гривень за золоту, срібну та бронзову медалі відповідно.