Україна вимагає від РФ звільнити одного полоненого в екстренному порядку

9 Липня 2020, 18:52

Україна на засіданні гуманітарної підгрупи Тристоронньої контактної групи просила Росію в екстреному порядку звільнити полоненого Валерія Матюшенка. Матюшенко знаходиться у полоні терористів так званої "ДНР". Про це 9 липня повідомив журналіст Тиждень.ua та український представник Донбасу в ТКГ Денис Казанський.

 

Казанський зазначив, що у Матюшенко виникли серйозні проблеми зі здоров'ям. Він страждає на сильний біль та швидку втрату ваги, що може бути симптомами онкологічного захворювання.

 

"Інформацію донесли до ОБСЄ і тієї сторони. Зараз домагаємося проведення обстеження. Поки зрозумілої реакції та чіткої відповіді з боку бойовиків немає. Але питання потрібно постійно підіймати і контролювати, оскільки людина в реальній біді", – зазначив журналіст.

 

Нагадаємо, що 25 червня Денис Казанський заявляв, що говорити про якийсь прорив у переговорах Тристоронньої контактної групи навряд чи можна: поки що ситуація в глухому куті через позицію російської сторони і її сателітів, що відмовляються обговорювати низку принципових питань, без яких виконання мінських угод неможливе.