Україна виконує міжнародні зобов’язання в повному обсязі – ОБСЄ

7 Вересня 2016, 17:27

Україна виконує свої зобов'язання щодо зміцнення довіри і безпеки в повному обсязі, незважаючи на ситуацію в районі проведення антитерористичної операції на Донбасі. Про це заявив представник Центру з попередження конфліктів ОБСЄ Роберт Моссінкофф, інформує прес-центр Міноборони України.

Згідно з текстом, 6 вересня представники держав-учасниць і держав-партнерів ОБСЄ відвідали бригаду тактичної авіації в Миргороді, що на Полтавщині. Захід проводився на виконання міжнародних зобов’язань держави, передбачених Віденським документом 2011 року про заходи зміцнення довіри і безпеки.

«Те, що в цей надзвичайно складний період українське керівництво проводить такий захід, є неабияким досягненням. Україна виконує свої зобов’язання в повному обсязі, попри ситуацію в районі проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей, що сприяє збільшенню довіри між країнами-учасницями ОБСЄ», – наголосив Моссінкофф.

Він також відзначив, що бригадою тактичної авіації блискуче виконані всі положення Віденського документа 2011 року.

У Міноборони також додали, що у Миргороді понад 50 представників 30 держав-учасниць ОБСЄ та 20 членів Київської асоціації військових аташе, зокрема представники Китаю, Японії, Бангладеш, Пакистану та Республіки Корея ознайомилися з навчально-тренувальною базою бригади, бойовою технікою та побутовими умовами авіаторів. Представники ОБСЄ також змогли спостерігати за плановими польотами льотного складу бригади на літаках Л-39 та Су-27.

Нагадаємо, раніше в ОБСЄ заявляли, що незаконні збройні формування і сили антитерористичної операції не змогли повністю відвести заборонене мінських угодами озброєння від лінії зіткнення, і відповідальні за це лідери обох сторін конфлікту. Про це заявили в Спеціальній моніторинговій місії ОБСЄ на сторінці у Facebook.