Україна виборола перше “золото” на Іграх нескорених-2017

25 Вересня 2017, 23:47

Першу золоту нагороду на ІІІ Іграх нескорених (Invictus Games) в Торонто (Канада) приніс збірній України військовослужбовець Міністерства оборони, кандидат в майстри спорту з паліатлону Олег Зімніков.

У змаганнях легкоатлетів  29-річний харків"янин посів перше місце у бігу на 1500 метрів.

Зімніков виграв "золото" із результатом 4 хвилини 33,78 секунди, випередивши срібного призера француза Олівера Ботьє (4.34,99) та Дана Кроуфорда із Нової Зеландії (4.36,01), якому дісталася "бронза".

Це перша в історії золота медаль України, яка вперше бере участь в Іграх нескорених.

Військовослужбовця привітав президент України Петро Порошенко.

Нагадаємо, рахунок нагородам "синьо-жовтих" відкрив 29-річний офіцер Національної поліції Сергій Торчинський з Луцька, який став бронзовим призером Ігор-2017 у штовханні ядра.

Нинішні змагання триватимуть до 30 вересня.

Зазначимо, що Ігри нескорених є аналогом Паралімпійських ігор для військовослужбовців, які отримали поранення чи захворювання під час або внаслідок виконання службового обов’язку.