Україна відновить виробництво комплексів радіотехнічної розвідки «Кольчуга» – Турчинов

24 Червня 2016, 16:53

Україна у стислі терміни має відновити виробництво сучасних комплексів дальньої радіотехнічної розвідки «Кольчуга КЕ» на евакуйованому з Донецька до Запорізької області ПАТ «Топаз». Про це під час візиту на підприємство «Радіовимірювач» концерну «Укроборонпром» заявив секретар Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов, повідомляє прес-служба РНБО. 

Також, за його словами, потрібно відновити виробництво на київських підприємствах універсальних станцій контролю радіоелектронної і цільової обстановки нового покоління розробки НІІ «Квант-радіолокація».

«Перед нашими конструкторами, вченими та виробниками стоїть завдання забезпечити створення широкого спектру сучасних радіоелектронних систем як на підприємствах концерну «Укроборонпром», так і в недержавному секторі», – сказав Турчинов, зазначивши, що цей пріоритет має бути відображений у новому Державному оборонному замовленні.

Секретар РНБО наголосив, що наявність в ЗСУ таких сучасних засобів радіотехнічної розвідки та радіоелектронної боротьби дозволить своєчасно викривати наміри противника, подавляти його електронні засоби зв'язку та управління, блокувати застосування БПЛА, приймати швидкі рішення в складних умовах ведення сучасного бою та досягати перемоги.

Як повідомлялося, раніше в червні Турчинов заявив, що до виробництва українських боєприпасів можна залучити майже 800 підприємств.