Україна в ОБСЄ закликала відреагувати на дивізії РФ біля кордону

26 Вересня 2019, 17:14

Заступник Постійного представника України при міжнародних організаціях у Відні Ігор Лоссовський заявив, що міжнародне співтовариство має відреагувати на формування Росією біля кордону з Україною трьох військових з’єднань дивізійного рівня. Про це він сказав під час засідання Форуму зі співробітництва у галузі безпеки ОБСЄ, передає Укрінформ

 

"Цілеспрямований та відкритий рух російських бронетанкових груп в напрямку українського кордону є очевидною ознакою психологічного тиску на керівництво України, щоб змусити Україну піти на поразницькі угоди. Російські гібридні окупаційні війська на Донбасі мають достатньо військової техніки для ескалації військових дій. У зв'язку з цим ми закликаємо міжнародне співтовариство відреагувати на агресивні дії і сигнали Росії і, заради стримування, посилити політичний та економічний тиск на агресора", – заявив він.

 

Під час засідання український дипломат, зокрема, навів інформацію, опубліковану авторитетним міжнародним журналом Jane`s Defense Weekly, згідно з якою, будівництво нового постійного пункту дислокації 150-ї мотострілецької дивізії ЗС РФ біля Ростова-на-Дону на півдні Росії має бути завершено вже до кінця 2019 року.

 

Нагадаємо, 20 вересня повідомлялося, що Російська Федерація підтягує бронетанкові групи до українських кордонів.