Україна та Польща створять спільне військове підприємство

25 Грудня 2014, 12:30

Укроборонпром домовився з відомою польською компанією Lubawa S.A. створити спільне виробництво. Відповідне рішення викладене у договорі про співпрацю, підписаному Першим заступником генерального директора Укроборонпром Сергієм Пінькасом та Головою правління компанії Lubava S.A. Марчіном Кубіцою, повідомили у прес-службі Укроборонпрому.

«Ми зараз робимо перші значні кроки для серйозної співпраці з нашими партнерами з Євросоюзу. І ми не лише декларуємо бажання якнайшвидше змінити підходи, підвищити стандарти українського ВПК, але й підкреслити економічну складову – Україна нині дуже потребує розвитку технологій та сучасного виробництва. Віднині європейський ринок озброєння став для нас ще ближчим» – заявив Пінькас.

 «Від імені Групи «Любава» висловлюю впевненість, що угода з Укроборонпромом – це початок плідної співпраці між польською та українською оборонними сферами. Наша компанія працює на ринку вже понад 60 років і є стратегічною для безпеки Польщі. Зокрема, ми виробляємо багатоцільовий камуфляж для Збройних Сил країн НАТО, продукція Компанії. «Любава» користується попитом на більш ніж 40 ринках світу. А майбутню співпрацю з Україною ми сміливо називаємо стратегічною», – зауважив представник польської компанії.

Сторони повідомили, що вже найближчим часом буде визначено низку виробів, які виготовлятимуть на спільному підприємстві.

У підписаному договорі міститься, зокрема, конкретний план дій, який буде втілено протягом найближчих тижнів. 

Також нагадаємо, Укроборонпром хоче здійснювати поставки озброєння в Індонезію.