Україна та ЄС підписали п’ять двосторонніх угод

8 Липня 2019, 18:19

Україна та Європейський Союз підписали п'ять двосторонніх документів в рамках 21-го саміту у Києві.

 

Так, міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів та комісар ЄС з питань Європейської політики сусідства та переговорів з розширення Йоганнес Ган підписали чотири документи. Зокрема, йдеться про угоду між урядом України та Єврокомісією про фінансування заходу «Програма технічного співробітництва 2019 року», про фінансування заходу «Антикорупційна ініціатива – друга фаза», про фінансування заходу «Підтримка громадянського суспільства та культури» та додаткову угоду між українським урядом і ЄК про внесення змін до Угоди про фінансування заходу «Підтримка ЄС для сходу України» (додатковий внесок ЄС в рамках Угоди складає 10 млн євро).

 

Крім того, міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко та єврокомісар Ган підписали угоду між Кабміном та Комісією про фінансування заходу «U-LEAD з Європою: «Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку – друга фаза».

 

Нагадаємо, 8 липня президент Володимир Зеленський зустрів у Маріїнському палаці очільників Європейського Союзу у рамках проведення двостороннього саміту. Так,у рамках заходу Зеленський, президент Європейської Ради Дональд Туск і президент Європейської Комісії Жан-Клод Юнкер проведуть зустріч у вузькому колі.