Україна сподівається отримати в квітні $800 млн від Світового банку

4 Березня 2015, 20:16

Україна розраховує вже у квітні одержати близько 800 млн доларів від Світового банку як основного кредитора проектів розвитку приватного сектору в рамках кредитної програми DPL2, яка передбачає фінансування програм розвитку. Про це повідомив на брифінгу міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавічус.

Проте для цього, за словами міністра, необхідно ухвалити пакет з 10 законопроектів, включаючи законопроект про захист прав інвесторів, про державне інвестування і формування сприятливого інвестиційного клімату.

«У першому читанні пройшов закон із захисту прав інвесторів. Ми сподіваємось, що він завтра (5 березня – ред.) пройде друге читання. Це один з 10 першочергових законопроектів, які треба ухвалити, щоб одержати додаткові 800 млн доларів за програмою DPL2 від Світового банку. В цей же пакет входить і законопроект про державні інвестиції, що передбачає оцінку ефективності кожної державної інвестиції. Якщо ми до 30 березня ухвалимо всі законопроекти, то кошти нам будуть виділені вже в квітні», – сказав Абромавічус.

Міністр наголосив, що Україна повинна виконати поставлені завдання і боротися за кожний фінансовий ресурс, аби мати можливість стабілізувати систему держфінансів й економіку в цілому.