Україна повернула контроль над двома населеними пунктами Донеччини, що перебували в «сірій зоні»

3 Грудня 2015, 12:24

У Генштабі заявили про повернення контролю над Павлополем і Пищевиком Донецької області, які перебували в «сірій зоні». Про це в заявив спікер Генштабу Владислав Волошин.

«Ці два населених пункти, і Павлопіль і Пищевик, перебували в так званій «сірій зоні». Тобто це смуга, що йде уздовж лінії розмежування сторін. І біля населеного пункту Гнутово, по дорозі від Павлополя до Маріуполя, знаходився контрольний пункт в'їзду-виїзду Гнутово. Тепер цей контрольний пункт буде перенесено в район Пищевика, трохи ближче в сіру зону. Ці два населених пункти не були під контролем банд незаконних формувань, там просто не було ні адміністрації, ні законної української влади. Тепер там буде стояти військова комендатура, представники Міністерства внутрішніх справ, служба надзвичайних ситуацій та військово-цивільна адміністрація. У Павлополі також відновлять автобусні маршрути до Маріуполя», – розповів Волошин.

Нагадаємо, в липні Президент України Петро Порошенко ініціював угоду з Російською Федерацією та ОБСЄ про 30-кілометрову буферну зону вздовж лінії зіткнення на Донбасі.