Україна посіла 10-те місце у світі за кількістю емігрантів

13 Липня 2011, 15:11

Нещодавно Організація економічної співпраці та розвитку (ОЕСР) опублікувала звіт про міжнародну міграцію, в якому зазначила країни, які стали домівками для більшості іммігрантів, та країни, з яких саме ті виїхали.

На першому місці за кількістю емігрантів перебуває Китай (468 тис. осіб емігрувало у 2009-му). За ним іде Румунія, Індія, Польща, Мексика, Філіппіни та США. Далі – Велика Британія, Німеччина й Україна.

Якщо порівнювати згадані країни за співвідношенням кількості емігрантів до одного мільйона населення країни, то Україна з 2 750 емігрантів на мільйон населення посяде третє місце після Румунії (12 000 осіб) та Польщі (5 360 осіб).

Згідно зі звітом, топ-напрямком для імміграції залишається США. У 2009 році країна стала домівкою для більш як 1 130 200 іммігрантів. Іншими стратегічними напрямками міграції є Британія, Італія, Іспанія, Росія, Канада та Німеччина. 

Організація економічної співпраці та розвитку (ОЕСР) об'єднує 33 найбільш економічно розвинені країни світу, це, зокрема, більшість держав Європейського Союзу, США, Австралія, Корея, Японія та інші.

Нагадаємо, третина (34,1%) українців переїхали б до іншої країни на постійне місце проживання, якби дозволяли обставини. Адже 63,4% опитаних  громадян вважають, що події в Україні розвиваються в неправильному напрямку.