Україна полегшить долю вірменських товарів

24 Березня 2012, 12:40

"Ми раді, що між митними органами Вірменії та Україні склалися теплі стосунки взаємної співпраці і докладемо всіх зусиль для подальшого розвитку і зміцнення цих відносин », – сказав голова вірменського уряду.

Ігор Калєтнік зазначив, що для України є дуже важливим розвиток відносин з Вірменією, яка є одним з її важливих торгово-економічних партнерів. Він запевнив, що в найближчому майбутньому будуть здійснені роботи по спрощенню процедур розмитнення вірменських товарів на поромній переправі Поті-Іллічівськ, оскільки вихід до моря Вірменія має через грузинську територію.

Сторони обговорили також низку питань, що стосуються, зокрема, двостороннього співробітництва та обміну досвідом між Комітетом з держдоходів Вірменії та Державною митною службою України.

Нагадаємо, раніше ЗМІ з посиланням на джерела повідомили, що митниця стоїть з четверга минулого тижня і що глава Держмитслужби Ігор Калетник віддав розпорядження підвищити збори, що найімовірніше пов'язано з дорученням президента збільшити збирання податків на 7 млрд грн.

Пізніше у Держмитниці повідомили, що робота служби відбувається у звичайному режимі й заперечили інформацію про затримку вантажів.

Читайте також: з 1 травня в Україні зміняться митні правила