Україна платитиме за російський газ, поставлений лише через узгоджені пункти прийому

2 Березня 2015, 22:35

За підсумками проведених у Брюсселі тристоронніх переговорів було підтверджено, що НАК "Нафтогаз України" заплатить ВАТ "Газпром" тільки за ті обсяги природного газу, які поставлені через узгоджені з держхолдингом пункти прийому. Про це повідомляє прес-служба «Нафтогазу».

"Сторони підтвердили, що з метою розрахунків по зимовому пакету будуть використовуватися тільки ті обсяги газу, які постачаються через пункти прийому газу, узгоджені з ЦДД ПАТ "Укртрансгаз", – сказано в заяві.

Україна-ЄС-РФ в рамках зустрічі також оцінили виконання домовленостей про постачання російського газу для українських споживачів в зимовий період.

"Нафтогаз України" представив учасникам докази порушення умов зимового пакета російською стороною. Також сторони обговорили ситуацію з газопостачанням окупованих районів Донецької та Луганської областей України", – зазначили в прес-службі.

Делегацію Єврокомісії на переговорах очолив віце-президент ЄК з питань енергетики Марош Шефчович. Українська сторона була представлена ​​міністром енергетики та вугільної промисловості Володимиром Демчишиним і главою правління НАК "Нафтогаз України" Андрієм Коболєвим. З боку РФ участь взяв міністр енергетики РФ Олександр Новак.