Україна планує отримати вживані військові кораблі НАТО

9 Березня 2017, 12:53

Україна вийшла на завершальний етап переговорів щодо отримання використаних суден флоту НАТО. Про це заявив заступник командувача військово-морських сил Андрій Тарасов.

"Інший напрямок – це отримання від інших країн кораблів, термін використання яких завершився, або їм на зміну прийшли інші кораблі з більшими можливостями. Така робота проводиться досить плідно, є деякі результати. Я розкривати нюанси не буду. Але підійшли до фінішної прямої переговори стосовно катерів типу Islands Сполучених Штатів", – сказав Тарасов.

Він запевнив, що ці кораблі цілком боєздатні.

"Щоб вірно розуміли люди, це не секонд-хенд. Корабель, який отримується від країни НАТО, він утримувався в такому стані, що його бойові можливості залишаються без змін фактично. Наприклад, для корабля класу ракетний катер вік 20 років – цілком нормально", – заявив Тарасов.

Нагадаємо, Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг заявив, що альянс продовжить надавати рішучу підтримку Україні.

Як повідомлялося, Державна служба України з надзвичайних ситуацій України отримала від НАТО обладнання для піротехніків, які займаються розмінуванням територій в зоні проведення антитерористичної операції.

96