Україна передала Японії ноту через участь у змаганнях із карате “представників” “ДНР”

14 Листопада 2019, 11:39

Посольство України в Японії передало Міністерству зовнішніх справ Японії ноту з офіційною позицією України щодо участі "представників" так званої "ДНР" у змаганнях з карате в Токіо 7-10 листопада. Про це 14 листопада повідомили на сторінці українського представництва у Facebook.

 

"Посольство України вважає за необхідне наголосити на тому, що з самого початку російської військової агресії проти України позиція Японії щодо безумовної підтримки суверенітету та територіальної цілісності нашої держави є послідовною та незмінною, і тому оприлюднені деякими ЗМІ спекуляції щодо можливої зміни цієї позиції японського уряду не мають жодних підстав", – йдеться у повідомленні. 

 

Під час спілкування з представниками МЗС Японії українські дипломати виявили, що спортивну команду, тренувальний клуб якої знаходиться на території окупованої Росією частини Донецької області, дійсно запрошували для участі у змаганнях. 

 

Зазначається, що змагання проводилися приватною організацією "Всесвітня федерація каратеноміті" з виду катаре, який маловідомий у Японії та загалом у світі. 

 

Наразі українське посольство продовжує встановлювати обставини. 

 

Нагадаємо, 7 листопада українське посольство у США закликало американське видання The New York Times прибрати з публікації “A Disgraced Ukrainian Oligarch’s Bizarre Ski Resort Plan” карту України, на якій окупований Крим зображений частиною Росії.