Україна отримала гуманітарну допомогу від Польщі для боротьби з COVID-19

24 Червня 2020, 13:52

Варшава передала Києву гуманітарну допомогу для боротьби з пандемією коронавірусної хвороби COVID-19. Про це повідомляє Укрінформ

 

“Сьогодні допомагаємо ми, а завтра допомога може бути потрібною нам. Польський уряд направляє гуманітарну допомогу у вигляді засобів індивідуального захисту – масок, рукавиць, комбінезонів, дезінфікуючих засобів – для закладів, які борються COVID-19 в Україні та Молдові. 12 вантажних автомобілів Пожежної служби відвезуть цю допомогу в Україну, 4 – до Молдови”, – повідомила голова Митної служби Польщі Магдалена Жечковська.

 

Заступник глави МЗС РП Павел Яблонський зазначив, що допомога направляється найближчим друзям Польщі – Україні та Молдові, з якими Польща тісно співпрацює у рамках проєкту Східне партнерство.

 

“Одним з наших абсолютних пріоритетів у закордонній політиці є те, щоб країни Центральної і Східної Європи разом співпрацювали в рамках ЄС”, – підкреслив Яблонський.

 

Як повідомлялося 24 червня, на військовий аеропорт у Борисполі прибув літак Збройних Сил України з гуманітарним вантажем із Китайської Народної Республіки для протидії поширенню COVID-19.