Україна отримає від ЄІБ 640 млн євро на дороги і закупівлю транспорту

9 Грудня 2020, 14:07

Україна отримає від Європейського інвестиційного банку 640 млн євро на пріоритетні проєкти у галузі інфраструктури та транспорту. Сьогодні, 9 грудня, було укладено відповідні кредитні угоди з банком. Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій у своєму Telegram-каналі.

 

"640 млн євро від ЄІБ отримає Україна на реалізацію пріоритетних проєктів у галузі інфраструктури та транспорту", – зазначив міністр.

 

За його словами, 340 млн євро спрямують на відновлення ключової соціальної та транспортної інфраструктури у східному регіоні (школи, дитсадки, лікарні, поштові відділення, муніципальний транспорт тощо).

 

При цьому 100 млн євро підуть на оновлення 183 км автошляхів у Луганській області, а ще 200 млн євро – на реалізацію про'кту "Міський громадський транспорт України ІІ". Він передбачає закупівлю електричного громадського транспорту майже у 20 українських містах

 

Як повідомлялося, відповідно на Національної транспортнї стратегії, Україна може повністю замінити весь міський громадський транспорт на електричний до 2030 року.