Україна обмежила в’їзд для чоловіків з Росії віком від 16 до 60 років

30 Листопада 2018, 09:51

Голова Державної прикордонної служби України Петро Цигикал повідомив, що Україна обмежила в'їзд громадян РФ чоловічої статі віком від 16 до 60 років. Про це він повідомив у п'ятницю, 30 листопада, у ході наради в президента України.

 

 

"Голова Державної прикордонної служби України генерал-лейтенант Петро Цигикал доповів про обмеження в’їзду до України громадян РФ чоловічої статі віком від 16 до 60 років, крім гуманітарних випадків, які будуть чітко виписані в інструкції", – йдеться в повідомленні президента Петро Порошенка в Twitter.

 

 

Порошенко пояснив, що Україна ввела обмеження щодо в'їзду громадян РФ, щоб Кремль не формував в Україні загони "приватних" армій.

 

"Україна ввела обмеження щодо в'їзду громадян РФ чоловічої статі віком від 16 до 60, щоб РФ не формувала в Україні загони "приватних" армій, які насправді є представниками Збройних Сил РФ. Щоб не дати росіянам здійснити в Україні ті операції, які вони планували ще у 2014 році", – наголосив він.

 

Президент додав, що запропонував посилити вимоги до реєстрації, особливо в областях, у яких введено воєнний стан, щодо громадян РФ. Пропозиції щодо цього попросив внести протягом 24 годин на затвердження.

 

Нагадаємо, 26 листопада Верховна Рада Україна ухвалила закон про введення воєнного стану у десяти областях України з 26 листопада. 28 листопада Порошенко підписав закон про затвердження указу "Про введення воєнного стану в Україні". Так, в Україні офіційно запроваджений воєнний стан, закон про затвердження указу президента України "Про введення воєнного стану в Україні" 28 листопада опублікований у спеціальному випуску офіційної газети Верховної Ради "Голос України".