Україна не допомагала жодному з кандидатів під час виборів у США в 2016 році – заява посольства

25 Липня 2017, 17:44

Посольство України у Вашингтоні заявило, що уряд України не допомагав жодному із кандидатів на президентських виборах в США в 2016 році. Про це йдеться у повідомленні посольства у Twitter.

"Відповідально заявляємо: уряд України не допомагало жодному з кандидатів на виборах 2016. Ми вдячні США за двопартійну підтримку України", – йдеться у повідомленні.

Як повідомлялось, прес-секретар резиденції президента США Сара Сандерс  заявила  про втручання України у президентські вибори США.

Варто нагадати, що раніше центральне управління розвідки США дійшло висновку, що Росія втрутилася в президентські вибори, щоб допомогти Дональду Трампу перемогти. Через це США вислали з країни 35 російських дипломатів і закрили два російських дипломатичних компаунди в Нью-Йорку і Меріленді у відповідь на втручання Росії у вибори у США та утиски американських дипломатів в Москві.

Згодом також стало відомо, що розслідування про ймовірне втручання Росії в проведення минулорічних президентських виборів у США доручили надсекретному відділу ФБР.

25 липня Трамп звернувся до генпрокурора США щодо "українського втручання" у вибори.