Україна, Молдова та Грузія підписали резолюцію щодо протистояння зовнішнім загрозам

2 Березня 2018, 12:52

Україна, Молдова та Грузія підписали резолюцію про спільні зусилля у протистоянні зовнішнім загроза. Про це повідомив 2 березня голова Верховної Ради Андрій Парубій. 

 

"Ми підписали спільну заяву, в якій позначили загальні виклики, а також найголовніше-нашу спільну мету, це-інтеграцію в ЄС", — зазначив він.

 

Україна, Молдова та Грузія підписали резолюцію про спільні зусилля у протистоянні зовнішнім загрозам@AndriyParubiy : Ми підписали спільну заяву, в якій позначили загальні виклики, а також найголовніше-нашу спільну мету, це-інтеграцію в ЄС pic.twitter.com/G64tUlPdLM

— Верховна Рада України (@verkhovna_rada) 2 березня 2018 р.

 

 

Нагадаємо, що у грудні парламентарії Молдови, України та Грузії, що входять у формат "Східного партнерства" домовились звернутися до Європарламенту з вимогою прийняти резолюцію про політичну підтримку трьох держав і розробку дорожньої карти вступу в Євросоюз. Також повідомлялось, що Молдова, Україна і Грузія сформують спільну платформу спілкування з Європейським Союзом, яка має допомогти в їхній подальшій європейській інтеграції.