Україна й НАТО підписали дорожню карту з оборонно-технічного співробітництва

17 Грудня 2015, 12:18

У рамках візиту Президента України до штаб-квартири Альянсу було підписано Дорожню карту Україна-НАТО з оборонно-технічного співробітництва. Про це повідомила прес-служба РНБО.

Як зазначається, документ підписали перший заступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олег Гладковський та заступник Генерального секретаря НАТО з оборонних інвестицій Патрік Оруа.

"Підписання Дорожньої карти є логічним продовженням багаторічної кооперації у цій сфері та спрямовано на розвиток практичних аспектів реалізації пріоритетів, визначених у Спільній заяві щодо посилення оборонно-технічного співробітництва України з НАТО, яка була підписана 22 вересня 2015 року у рамках візиту Генерального секретаря НАТО в Україну", – йдеться в повідомленні.

За повідомленням, документ визначає основні заходи співробітництва в інтересах розвитку спроможностей України у сфері озброєння та військової техніки, досягнення взаємосумісності із силами НАТО у цій галузі, а також надання допомоги Україні щодо переходу на технічні стандарти Альянсу.

Нагадаємо, у листопаді Міністр оборони України затвердив План виконання основних заходів щодо переходу Збройних Сил України на стандарти ‪‎НАТО, який містить конкретні заходи з чіткими термінами їх виконання на період до 2020 року.