Україна ініціює відеоконференцію ТКГ через порушення “шкільного перемир’я”

29 Серпня 2017, 17:28

Україна вирішила ініціювати проведення 31 серпня відеоконференції Тристоронньої контактної групи з врегулювання конфлікту на Донбасі через недотримання режиму припинення вогню. Про це 29 серпня повідомила прес-секретар представника України в ТКГ Дарка Оліфер.

"Українська сторона в Тристоронній контактній групі з врегулювання конфлікту на Донбасі ініціює 31 серпня проведення відеоконференції ТКГ в зв'язку з недотриманням з боку окремих районів Донецької та Луганської областей (ОРДЛО) режиму припинення вогню", – йдеться у повідомленні.

Оліфер зазначила, що "скайп-зустріч ТКГ необхідна в зв'язку з тим, що з боку ОРДЛО не дотримується режим припинення вогню, а також з метою закликати представників ОРДЛО забезпечити безперешкодний доступ СММ ОБСЄ до всієї території Донбасу, включаючи українсько-російський кордон".

Як повідомлялось, 28 серпня, перший заступник голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Александер Хуг розповів, що з часу оголошення "шкільного перемир'я" на Донбасі було зафіксовано понад 600 порушень режиму припинення вогню