Україна і Туреччина домовилися про в’їзд громадян за ID-картками

14 Березня 2017, 15:14

Україна і Туреччина підписали угоду про про внесення змін до Угоди про умови взаємних поїздок громадян, що дозволить громадянам їздити до іншої країни за ID-картками. Про це повідомляє сайт українського уряду.

Положеннями угоди передбачається, що громадяни України та громадяни Турецької Республіки, які користуються паспортами у формі картки (ID), що містять безконтактний електронний носій, матимуть змогу в’їжджати, виїжджати, прямувати транзитом та перебувати без віз на території Туреччини та України відповідно строком до 90 днів протягом 180 днів.

"Реалізація положень угоди сприятиме розвитку двосторонніх відносин між двома країнами, інтенсифікації контактів у соціально-економічній, культурно-гуманітарній та інших сферах", – зазначили у Кабміні.

Також було підписано Меморандум про співробітництво між Міністерством освіти і науки України та Радою вищої освіти Турецької Республіки у сфері вищої освіти.

Положеннями Меморандуму передбачено створення спільних бакалаврських, магістерських та аспірантських програм у стратегічно важливих для обох країн сферах атомної енергетики, ядерної безпеки, авіаційних і космічних технологій, підтримка вивчення і викладання української та турецької мов, здійснення програм академічного обміну тощо.

Нагадаємо, у червні 2016 року набуло чинності ухвалене турецьким Кабміном рішення про збільшення терміну безвізового перебування для громадян України з 60 до 90 діб.