Україна і Казахстан домовилися співпрацювати у сфері транспорту

9 Жовтня 2015, 17:14

Україна і Казахстан домовились про взаємовигідне співробітництво в транспортній сфері, яке дозволить збільшити вантажопотік і поліпшити транспортну інфраструктуру. Про це сказав Віце-прем'єр-міністр – Міністр регіонального розвитку Геннадій Зубко в Астані під час офіційного візиту Президента України Петра Порошенка до Республіки Казахстан, передає прес-служба Мінрегіону.

«Наше завдання створити максимально сприятливі умови для здійснення перевезень вантажів з Азії, зокрема з Китаю, до Європи», – сказав Геннадій Зубко.

«Ми зацікавлені у залученні України до транзиту товарів за маршрутом «Західний Китай-Західна Європа» в рамках ініціативи «Економічного поясу Шовкового шляху».  Це дозволить не тільки збільшити потік товарів на азіатські і європейські ринки, а й сприятиме розвитку транспортної інфраструктури», – наголосив урядовець.

«Україна вже почала опрацьовувати маршрути і взаємоприйнятну цінову політику щодо здійснення залізнично-паромних перевезень по території Казахстану, Грузії, України і далі в країни Європи», – повідомив він.

«Ми також працюємо в напрямку лібералізації транзитних автомобільних перевезень», – додав він.

«Важливо не забувати і про необхідність розвитку співробітництва у сфері авіації. На порядку денному залишається питання збільшення кількості рейсів при виконанні регулярних авіаперевезень між Україною та Казахстаном», – додав він.

Нагадаємо, Україна та Казахстан домовилися взаємодіяти у боротьбі з тероризмом.

Крім того, Казахстан зацікавився постачанням нафтопродуктів до України.

Позначки: