Україна домовилась із Туреччиною про купівлю ударних безпілотників

6 Листопада 2018, 12:49

Під час візиту Президента України Петра Порошенка 3-4 листопада до Туреччини було підписано угоду про купівлю турецьких оперативно-тактичних безпілотних літальних апаратів. Про це повідомляє Український мілітарний портал у вівторок, 6 листопада.

 

В підписанні угоди взяли участь Міністр оборони України Степан Полторак, перший заступник секретаря РНБО Олег Гладковський та голова Укроборонпрому Павло Букін.

 

Зазначається, що максимальна швидкість польоту БПЛА складає 222 км/годину, а радіус його дії – 150 км.

 

 

"Може нести керовані протитанкові ракети та авіаційні бомби. Так у 2015 році відбулись тестові запуски ПТРК UMTAS, у а 2016 з’явилась офіційна інформація про їх успішне бойове застосування проти курдських загонів, що підтвердило їх заявлені тактико-технічні характеристики", – йдеться у повідомленні.

 

Також можлива локалізація частини виробництва турецьких оперативно-тактичних безпілотних літальних апаратів на потужностях ДП “Антонов”, що входить до складу Укроборонпрома.

 

 

Нагадаємо, 1 жовтня президент України Петро Порошенко повідомив, що Україна зацікавлена ​​в придбанні американських систем протиповітряної оборони

 

 27 вересня пройшла церемонія передачі Україні двох патрульних катери типу Island.